Vanaf dinsdag gaan er landelijk strengere maatregelen gelden. Dit heeft premier Mark Rutte aangekondigd tijdens de persconferentie over de aanpak van de coronacrisis. Al het Brabantse nieuws volgen? Abonneer je dan op ons kanaal: http://bit.ly/11jJQQT.
Welkom op het YouTube kanaal van Omroep Brabant! Hier vind je nieuwsvideo’s over alle actualiteiten in en rondom Noord-Brabant, misdaad, entertainment, sport en evenementen uit de provincie. Omroep Brabant is één van de grootste regionale omroepen van Nederland.
Download de app:
iOS: https://itunes.apple.com/app/apple-store/id421375755?pt=474179&ct=omroep_brabant_youtube&mt=8
Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=nl.omroepbrabant.android&referrer=utm_source%3Domroep_brabant_youtube%26utm_medium%3Duse_app_link%26utm_campaign%3Dfacebook_use_app
Of volg ons op:
* Website: http://www.omroepbrabant.nl
* Facebook: https://www.facebook.com/omroepbrabant
* Instagram: https://www.instagram.com/omroepbrabant
* Twitter: https://www.twitter.com/omroepbrabant
#OmroepBrabant #Nieuws #Corona #COVID19 #Persconferentie
Klink hier om het artikel te lezen
Meer weten? https://brabantn.ws/TsM-
Me deze maatregels ga je nergens te laat, zonder mondkap verplicht de RO ga alleen naar boven ,alle landen van de wereld gebruiken mondkapjes.Alleen in Nederland is bewijs dat mondkapjes werken niet .Ik ben zeker dat experts in Zuid-Korea ga kapot lachen als deze situatie zien ..
Friet
om nu weer en lockdown te zetten is Nederland kapot permanent. pretparken gaan naar de klote horeca gaat kapot. en waarom. corona de ziekte die er al eeuwen is in 2017 was er en nog gevaarlijker virus en daar werd niks kapot gemaakt. deze corona leugens zijn er om het volk onder duim te kunnen te krijgen. de meeste besmettingen zijn mensen met de griep. corona is er al eeuwen.
Horeca moet eerder dicht, Minder gasten thuis, maar hey, een school waar 100 studenten elke dag elkaar passeren mag wel want die krijgen een uitzondering.
Waar slaan deze regels op!?
Rutte mag afstappen van mij!
Leg mij nou eens uit hoe je deze "crisis" en dit virus onder de duim wil krijgen door alles steeds op slot te gooien? Iedere keer dat men weer buiten komt begint het toch iedere keer weer van voor af aan?
Als we nou al die vluchtelingen terugsturen waar ze horen,kan dat geld naar de bedrijven/horeca die hier aan ten onder gaan,want die gasten kosten miljoenen.
Het probleem is dat nu bedrijven en vooral de horeca gestraft worden omdat er ook mensen zijn die zo egoïstisch zijn dat ze elk weekend met 50 man in een huiskamer gaan staan feesten en zuipen. En die gaan daar gewoon mee door, nieuwe maatregelen of niet.
Deze Muppet-show wordt met de dag gekker, tijd dat die gekken achter de tralies verdwijnen
Raar dat we dit nooit met noro op influenza hebben gedaan, o wacht , thats live
Ga er maar vanuit, dat binnen enkele dagen de muilkorf wordt verplicht in de meeste supermarkten en winkels.
Rutte durft het niet op te leggen, dus laat hij de keus aan de detailhandel, in de hoop dat die dit verder uitvoert. Slap van hem hoor.
Afschuiven afschuiven afschuiven.
Hoe gaat de wereld naar de klote…
Gelukkig woon ik op een corona vrij land tot nu toe.
Lijkt mij niet handig om alles kwetsbare mensen in 1 keer naar de supermarkt te sturen…
Er is geen oversterfte …you traitorous spsychopaths !
rutte boy ….all strings and laughing puppet of anti-capitalist, marxist EUÂ !!
Handy, lachende pionokio rutte…wat zit die nou weer te kullen ….praatjes verkopen en heel Nederland belazeren door hand en spandiensten aan de linkse EU-politiek te leveren.
Kameraad goody two shoes uithangen en de politiek linkscorrecte dictaten van de marxistische europese prelaten uitvoeren …..om een toekomstig EU-postje veilig te stellen
Nadien is dandy, mooiprater rutte(useful EU idiot) allang weg …naar een vetbetaald EU-postje of in de privé …en geeft ons egoistisch lachbekje niet thuis
bedrieger, oplichter, land-/volksverrader…
ps: Nederland moet uit de EU, zoniet zijn en blijven we allemaal de klos -de cash cow van europa!!!
rutte boy ….all strings and laughing puppet of anti-capitalist, marxist EUÂ !!
Handy, lachende pionokio rutte…wat zit die nou weer te kullen …mooie praatjes verkopen en heel Nederland belazeren door hand en spandiensten aan de linkse EU-politiek te leveren.
Kameraad goody two shoes uithangen en de politiek linkscorrecte dictaten van de marxistische europese prelaten uitvoeren …..om een toekomstig EU-postje veilig te stellen
Nadien is dandy, mooiprater rutte(useful EU idiot) allang weg …naar een vetbetaald EU-postje of in de privé …en geeft ons egoistisch lachbekje niet thuis
bedrieger, oplichter, land-/volksverrader…
ps: Nederland moet uit de EU, zoniet zijn en blijven we allemaal de klos -de cash cow van europa!!!
Leugenaar
Door het vele malen handen wassen en desinfecteren kunnen de handen uitdrogen en dat kan barstjes en kleine scheurtjes veroorzaken. Hierdoor kan iemand kwetsbaar worden. Gebruik soms ook een handcreme, lotion of olie om de handen te hydrateren
Ik lees veel comments van mensen die niet de maatregelen niet snappen omdat je na de maarregelen toch weer bij elkaar komt en corona dan terugkomt.
Het gaat om de ziekenhuizen, ze raken overbelast en daarom is het slecht nieuws als corona te hard gaat in de maatschappij, en er geen plaats meer zal zijn. Dit hebben we al eerder heel ernstig gezien in Italië. Dit willen we niet, stop a.u.b met zo opstandig en achterdochtig willen zijn tegenover de regering en zijn maatregelen.
Kijk, daar staat die oplichter, die iedere Nederlander met een schuld van 65000 euro opgezadeld heeft tot dusver, dat kan zomaar verdubbelen de komende maanden. Kennelijk moet de economie ook nog snel even kapot, en dat voor een virus dat 99,98% van de mensen die het krijgen overleeft. Net als de gewone griep dus.
Rutte en zijn bende omgekocht door Bill Gates en zijn misdadige vaccinatie plan
wat absurd is, is dat dit mannetje nog steeds daar het woord mag voeren. Uberhaubt dat hij vind dat hij deze regels aan mensen kan opleggen onder bedreiging maakt hem totaal ongeschikt voor het "werk", wat hij zegt te doen. Dit soort mensen hoort zoals vroeger op een schandpaal met zou met eieren bekogeld moeten mogen worden door het landverraad en leed wat deze heel veel nederlanders heeft aangedaan.
Propaganda.
Saaaaaaai en onnodig, deze k-maatregelen.
Hoezo brainwashing?
Alleen als je minister van fit kabinet bent, dan hoef je je niet te houden aan regels.
Geen maskers ,geen afstand houden, feestje vieren, en foto's maken.
Ook grapperhausparty’s zijn verboden!!!
"het nieuwe normaal" een virus die niet veel slachtoffers eist gebruiken om kleine bedrijven naar de klote te helpen, zodat bewust alleen grote multinationals overblijven, waar de overheid zich mee kan bemoeien, u hoort het goed, het is een plan.
De basisregels: duimpje naar beneden en weer weg om zo min mogelijk propagandavirus op te doen.
3 gasten ik dacht 30
Iedere keer maar weer de duimpjes omlaag, met negatieve en kritische opmerkingen hier 'zegt genoeg toch. Meerderheid is tegen!!! . Stop met deze poppenkast.
Veel te slap, die maatregelen. Met de kroegen om 22.00 dicht gooien gaan we het niet redden. Bij iedere overtreding boetes. Niet praten en eindeloos discussiëren, maar boetes en deze verdubbelen bij iedere keer dat dezelfde persoon ze weer overtreed. Demonstraties die totaal uit de hand lopen – veeg de straten schoon en laat het ze betalen. Kijk eens hoe ze het in andere landen doen. Daar gaan ze echt eindeloos waarschuwen. maar ja, daar is het inmiddels ook weer beheersbaar. En hier loopt het totaal uit de klauwen. Met deze slappen aanpak zitten we straks de hele winter binnen. Harstikke fijn. Hard optreden, dat is de enige oplossing. Tijdens een pandemie is het niet mogelijk om te soebatten. Dan moeten er maatregelen komen en geen "dringende adviezen".
Ik advisier dit en dat… dag na dag meer mensen die ziek worden en sterven.
Dictator.