Eeuwenoude vestingwerken weer zichtbaar | Omroep Brabant

De 17e eeuwse vesting in Bergen op Zoom zijn vanaf komend weekend weer zichtbaar. Eeuwenlang waren de fundamenten van ‘Het meesterwerk van Menno van Coehoorn’ niet zichtbaar, nu is er een museum omheen gebouwd en kan iedereen de vestingwerken van dichtbij bekijken. Al het Brabantse nieuws volgen? Abonneer je dan op ons kanaal: http://bit.ly/11jJQQT.

Welkom op het YouTube kanaal van Omroep Brabant! Hier vind je nieuwsvideo’s over alle actualiteiten in en rondom Noord-Brabant, misdaad, entertainment, sport en evenementen uit de provincie. Omroep Brabant is één van de grootste regionale omroepen van Nederland.

Download de app:
iOS: https://itunes.apple.com/app/apple-store/id421375755?pt=474179&ct=omroep_brabant_youtube&mt=8
Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=nl.omroepbrabant.android&referrer=utm_source%3Domroep_brabant_youtube%26utm_medium%3Duse_app_link%26utm_campaign%3Dfacebook_use_app

Of volg ons op:
* Website: http://www.omroepbrabant.nl
* Facebook: https://www.facebook.com/omroepbrabant
* Instagram: https://www.instagram.com/omroepbrabant
* Twitter: https://www.twitter.com/omroepbrabant

#OmroepBrabant #Nieuws #BergenopZoom



Klink hier om het artikel te lezen

Bronvermelding:

3 Comments on “Eeuwenoude vestingwerken weer zichtbaar | Omroep Brabant”

  1. Weer een iets en niets artikel. Een schreeuwend meisje met een verschrikkelijk accent, en verder, zero point zero informatie. Jullie geiIen duidelijk op views, de inhoud is onbelangrijk.

Leave a Reply