Op Facebook is meldpunt ‘Vegan-Tracker’ geopend om informatie over ‘extreme veganisten’ te delen. De pagina kwam online na de demonstratie bij slachterij Vion in Boxtel, afgelopen vrijdag. Er zijn tientallen foto’s van auto’s en kentekens gedeeld. In een statement zegt FDF: “Dan weten wij straks wie deze mensen zijn en zal het net zich langzaam om hen sluiten.” Al het Brabantse nieuws volgen? Abonneer je dan op ons kanaal: http://bit.ly/11jJQQT.
Welkom op het YouTube kanaal van Omroep Brabant! Hier vind je nieuwsvideo’s over alle actualiteiten in en rondom Noord-Brabant, misdaad, entertainment, sport en evenementen uit de provincie. Omroep Brabant is één van de grootste regionale omroepen van Nederland.
Download de app:
iOS: https://itunes.apple.com/app/apple-store/id421375755?pt=474179&ct=omroep_brabant_youtube&mt=8
Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=nl.omroepbrabant.android&referrer=utm_source%3Domroep_brabant_youtube%26utm_medium%3Duse_app_link%26utm_campaign%3Dfacebook_use_app
Of volg ons op:
* Website: http://www.omroepbrabant.nl
* Facebook: https://www.facebook.com/omroepbrabant
* Instagram: https://www.instagram.com/omroepbrabant
* Twitter: https://www.twitter.com/omroepbrabant
#OmroepBrabant #Nieuws #farmersdefenceforce
Klink hier om het artikel te lezen
Meer weten? https://bit.ly/38n16Pn
Goed bezig heren, laat die antifa gekkies maar een koekje van eigen deeg krijgen.
Adres, familie-verhoudingen, scholen, kerken, en alles wat zij doen in hun leven helemaal blootleggen!.
Pakken die hippies
Krijg een reclame van wie wilt er een worsje
Ga weg man, nu is het gewoon persoonlijk geworden, gaat te ver man…
Nee alleen OB mag suggestief framen
wanneer gaat omroep Brabant eens achter onze Brabantse boeren staan!!!! we zijn gvd Brabanders!!!! toon eens wat respect voor deze hardwerkende mensen. en omroep Brabant jullie kunnen ook maar beter opdoeken net als de rest van de mainstream media.altijd maar weer de kant kiezen van deze gesubsidieerde beroepsdemonstranten
wie wil weten waar ik woon,begrijp t nie verkeerd dierenbeulen,ik maak alleen maar dierenbeulen woute man liefst vrouwen .wie het zwaard hanteert of wagen, meest voorkomend moordwapen ha ha ha ha ha
Laten we eerlijk zijn de vega's gaan meer grenzen over dan de boeren.
Demonsteren doe je op het malieveld niet op bedrijven als slachthuizen.
Als Farmers zich niet door de overheid onvoldoende beschermd voelen, is er niets mis mee zichzelf te beschermen door informatie te verzamelen en te delen. Extreme aktie voerders doen hetzelfde.
Oke die lui dreigen al maanden met dat ze inbreken in stallen bedreigen boeren persoonlijk en dan janken bij media als ze een weerwoord krijgen ofzo
Even terroristen in kaart brengen. tot nader actie eventueel. Ga zo door met informatie, verzamel informatie. leer van de overheid.
Farmer Dementia Farce
Tjah, als de politie al niks doet.. Een mens mot wat he
zitten bij de kgb
Ik vind Farmers Defence Groep eng. De naam, het logo, het over "strijders" hebben, diverse uitlatingen die schuren tegen democratie. Veel aanhang heeft een voorkeur voor rechts en erg rechts. Partijen ook die tientallen jaren lang hebben genegeerd wat een schade er wordt aangericht aan de natuur en nu de wal het schip aan het keren is, deels zelfs de huidige lapmiddelen niet zien zitten. Ik zou de ledenlijst van Farmers Defence wel willen zien en wat voor produkten ze afzetten, dan kunnen ze geboycot worden. Ze hebben hun eigen gelijk in beton gegoten en leiden t.a.v. de natuur aan blindheid en een slecht geheugen, praten met zulke mensen heeft geen enkele zin. En nee, ik ben niet vegan, al zou ik het moeten worden, want er moeten veel minder dieren gehouden worden, dat is voor mij wel duidelijk. Dan kan een deel van de gekmakende regels waarschijnlijk weg. Snel en zeker zijn we met dit systeem ver over een grens gegaan. Zuur voor de boeren die daarin mee zij gegaan/mee hebben moeten gaan.
Hebben ze deze Criminele Randdebiel al opgesloten?
Die Van den Oever is een gevaarlijke psychopaat.