Dat de coronacrisis ook financiële schade aanricht is inmiddels wel duidelijk. Onderzoekers van Deloitte verwachten dat volgend jaar tussen de 200.000 en 400.000 Brabantse huishoudens in de schulden komen. Wie in de problemen komt kan aankloppen bij een schuldhulpmaatje, zoals Wim Goverde uit Breda. Al het Brabantse nieuws volgen? Abonneer je dan op ons kanaal: http://bit.ly/11jJQQT.
Welkom op het YouTube kanaal van Omroep Brabant! Hier vind je nieuwsvideo’s over alle actualiteiten in en rondom Noord-Brabant, misdaad, entertainment, sport en evenementen uit de provincie. Omroep Brabant is één van de grootste regionale omroepen van Nederland.
Download de app:
iOS: https://itunes.apple.com/app/apple-store/id421375755?pt=474179&ct=omroep_brabant_youtube&mt=8
Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=nl.omroepbrabant.android&referrer=utm_source%3Domroep_brabant_youtube%26utm_medium%3Duse_app_link%26utm_campaign%3Dfacebook_use_app
Of volg ons op:
* Website: http://www.omroepbrabant.nl
* Facebook: https://www.facebook.com/omroepbrabant
* Instagram: https://www.instagram.com/omroepbrabant
* Twitter: https://www.twitter.com/omroepbrabant
#OmroepBrabant #Nieuws #Corona #Schuld
Klink hier om het artikel te lezen
Is er ook een schuldhulpmaatje voor degenen die schuldig zijn aan het verspreiden van corona hysterie?