De Fer moet niets hebben van pensioen en AOW leeftijd geleuter. Frietbakker ‘De fer’ in Breda had namelijk al lang met pensioen kunnen gaan en had al lang achter de geraniums kunnen zitten. Echter friet bakken is zijn lust en leven tot aan zijn dood, pas dan stolt het vet. Al het Brabantse nieuws volgen? Abonneer je dan op ons kanaal: http://bit.ly/11jJQQT.
Welkom op het YouTube kanaal van Omroep Brabant! Hier vind je nieuwsvideo’s over alle actualiteiten in en rondom Noord-Brabant, misdaad, entertainment, sport en evenementen uit de provincie. Omroep Brabant is één van de grootste regionale omroepen van Nederland.
Download de app:
iOS: https://itunes.apple.com/app/apple-store/id421375755?pt=474179&ct=omroep_brabant_youtube&mt=8
Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=nl.omroepbrabant.android&referrer=utm_source%3Domroep_brabant_youtube%26utm_medium%3Duse_app_link%26utm_campaign%3Dfacebook_use_app
Of volg ons op:
* Website: http://www.omroepbrabant.nl
* Facebook: https://www.facebook.com/omroepbrabant
* Instagram: https://www.instagram.com/omroepbrabant
* Twitter: https://www.twitter.com/omroepbrabant
#OmroepBrabant #Nieuws #Friet
Klink hier om het artikel te lezen
deze man is mijn held
Ergens wel leuk die eigenzinnige mensen. Zo ben ik ooit in een friet tent geweest waar ze op borden serveren met echt bestek. Stond een jukebox en allemaal platen en tegeltjes aan de muren. Deze man echter ik weet niet.. Verse friet klinkt op zich goed maar die pindasaus is gewoon Wijko komt zo uit de supermarkt.
Kan toch niet friet eten corona virus gered van vieze friet.
Haha wil je nog steeds alleen contant geld?
Deze man lijkt alsof die rijp is voor z’n graf bed. En dan een houten kist met splinters. Die friet is niet te vreten en die mensen zijn zoiezo acteurs.
Passie? Of eigenwijsheid want als ik zo naar die apparatuur kijk komt dat niet door de inspectie heen. En geen pin? Vriend of je gaat mee met de tijd of je moet met pensioen gaan.
klinkt als die gore eurokok martin
0:33
jesus man die tent ziet er smeerig uit
2:23 ja lekker pak die hond bij zn kont he, smerig mens
Uhm… heeft hij ooit van nieuw frituurvet gehoord?
dE fEr iN bREda Is WeReLdBerOemD. Jezus man. Ik weet dat het een grapje is maar kom op he. Dit is toch kansloos
1:46 doe maar niet maat
hoe vies kan je frietuur olie zijn
Pinnen kinderachtig zeg gwn dat je alles zwart in je zak wilt steken
Weet je wat kinderachtig is
Niet mee gaan met moderne betaalmiddelen
Ik vindt het echt niet kunnen dat de mayo op de friet zit in plaats van ernaast
wat een leuke man
Wat een vieze gore tent, zeg…
At daar een keer een friet bij die ouwe Jan ik heb vervolgens 3 dagen op de wc gezeten t kwam er vloeibaar weer uit.
T vet was oud en smerig hygiëne is amper te vinden bij Jan.
Niet pinnen dan rijkt ik door
Ze willen alleen die cash
Pinderachtig
1:46 wat een kkr kop
Groot gelijk heeft ie
Hier kom ik al jaren een kroketje halen.
heb een pleuris hekel aan mensen zoals hij die een B.V. hebben en de belasting ontduiken door alles contant te doen , de vuile gluipert
Ik ga hier zeker een keertje langs!
Ben ik de enige die hier nooit een frietje zal halen
Het is werkelijk zalige friet
Lekker frituren in de brentolie
Z'n friet zal vast lekker zijn maar ik vind het een chagrijnige ouwe zeikstraal. En mensen die zich hard tegen pinnen verzetten daar gaat bij mij altijd een alarmbelletje rinkelen…
"Als je na je aow nog gezond bent werk je gewoon door." Heeft de meest simpele kutbaan en hoeft niet voor een baas te werken
dan ga je toch even over de grens naar Belgie voor de beste friet
Op 2:54 zie je dat het toilet echt vies is.