Eindhoven telt tweehonderd deelscooters en daar komen er nog eens tweehonderd bij. Rolstoelgebruiker Pia Hendriks maakt zich zorgen want voor haar betekent het vaak een extra hindernis doordat ze midden op de stoep staan. Al het Brabantse nieuws volgen? Abonneer je dan op ons kanaal: http://bit.ly/11jJQQT.
Welkom op het YouTube kanaal van Omroep Brabant! Hier vind je nieuwsvideo’s over alle actualiteiten in en rondom Noord-Brabant, misdaad, entertainment, sport en evenementen uit de provincie. Omroep Brabant is één van de grootste regionale omroepen van Nederland.
Download de app:
iOS: https://itunes.apple.com/app/apple-store/id421375755?pt=474179&ct=omroep_brabant_youtube&mt=8
Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=nl.omroepbrabant.android&referrer=utm_source%3Domroep_brabant_youtube%26utm_medium%3Duse_app_link%26utm_campaign%3Dfacebook_use_app
Of volg ons op:
* Website: http://www.omroepbrabant.nl
* Facebook: https://www.facebook.com/omroepbrabant
* Instagram: https://www.instagram.com/omroepbrabant
* Twitter: https://www.twitter.com/omroepbrabant
#OmroepBrabant #Nieuws #Deelscooter #Eindhoven
Klink hier om het artikel te lezen
Ze zijn ook zeer interessant voor kinderwagens.
Ja maar dan ben je ook een idioot als je een scooter zo op een voetpad parkeert
Kun je niet even heel even de moeite nemen om hem ergens anders neer te zetten
Opzij duwen dat ding pleur in de bosjes!
Los van dat verkeerd parkeren echt niet handig is, er laten wel een hoop mensen de auto staan waardoor het overige verkeer weer rustiger en veiliger wordt. Het is een beetje geven en nemen mensen.
Stoepje op stoepje af klaar zijkerts
Wel grappig ze rijden al jaren in Den Haag NOG NOOIT LAST VAN GEHAD
Wedden voor 100€ dat omroep Brabant die scooter expres daar hebben gezet
Meer weten? https://brabantn.ws/ZD4U
Delen op Facebook
pia met de tia
De gemeente mag ook wel eens fatsoenlijke plaatsen inrichten om die scooters neer te zetten. De gigantische hoeveelheid ruimte die lelijke, luidruchtige, vervuilende en vele malen gevaarlijkere auto's in beslag nemen, wordt toch ook geaccepteerd? Op één parkeerplaats passen 8 van zulke scooters, die ook nog eens daadwerkelijk continu gebruikt worden i.p.v. 22 uur per dag stilstaan.
bij ons staan ze overal goed aso geparkeerd, daar gaat de vlam nog eens in
jullie kunnen ook van écht alles een probleem maken he?
Slechtste idee EVER
NIETS DAN OVERLAST
Ook in Hasselt (België) worden groene deelfietsen overal achtergelaten en soms pas na een week opgehaald. Ik smijt de fietsen de berm in van frustratie.
AFSCHAFFEN DIE HANDEL
Ach ja huilen om te huilen….je ziet wel weer hoe goed het met nederland gaat, als dit de hot toppic items zijn…..
Mensen zeuren over alles
excuses
ik vind ze heel handig, maar ik zet ze echt helemaaal aan de zijkant en ik vind die boete actie wel goed dan zetten ze misschien wel aan de kant
ze kan ook wat gaan afvallen en een smallere rolstoel kopen kan ze overal mooi tussendoor
Ach joh. Sta gewoon even op, zet die scooter aan de kant, en rol weer door.
Gebruik de code: BAMPZE voor 35 gratis rijminuten Gosharing
Hoezo waarschuwing.. wtf is dat voor onzin, wij krijgen gewoon gelijk een auto of scooter boete hoor. Hoezo krijgen deze idioten niet gelijk een boete. Zwak weer
Wil je voor 90 min gratis rijden op de GO sharing scooters (zodat je even snel de scooter voor Pia weg wil halen)?
Gebruik deze code dan : AGVFOK
pia = Pakistan International Airlines hahaha…
0:01 *Bron van ergernis
First world problems