Na een dramatisch voorjaar, hebben campings en bungalowparken een prima hoogseizoen achter de rug. Door de coronacrisis vierden de meeste Nederlanders vakantie in eigen land. En daar voeren de Brabantse campings wel bij. De Reebok in Oisterwijk bijvoorbeeld, deed uitstekende zaken. Al het Brabantse nieuws volgen? Abonneer je dan op ons kanaal: http://bit.ly/11jJQQT.
Welkom op het YouTube kanaal van Omroep Brabant! Hier vind je nieuwsvideo’s over alle actualiteiten in en rondom Noord-Brabant, misdaad, entertainment, sport en evenementen uit de provincie. Omroep Brabant is één van de grootste regionale omroepen van Nederland.
Download de app:
iOS: https://itunes.apple.com/app/apple-store/id421375755?pt=474179&ct=omroep_brabant_youtube&mt=8
Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=nl.omroepbrabant.android&referrer=utm_source%3Domroep_brabant_youtube%26utm_medium%3Duse_app_link%26utm_campaign%3Dfacebook_use_app
Of volg ons op:
* Website: http://www.omroepbrabant.nl
* Facebook: https://www.facebook.com/omroepbrabant
* Instagram: https://www.instagram.com/omroepbrabant
* Twitter: https://www.twitter.com/omroepbrabant
#OmroepBrabant #Nieuws #Vakantie
Klink hier om het artikel te lezen
Campings en bungalowparken draaien toch nog een goed jaar door uitstekend hoogseizoen https://brabantn.ws/fh6N
Waarom zou je ver weg gaan? Omdat het hier te druk is overal
P